Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/home/admin/web/narpazar.com/public_htmlcache) is not within the allowed path(s): (/home/admin/web/narpazar.com/public_html:/home/admin/tmp) in /home/admin/web/narpazar.com/public_html/classes/PrestaShopAutoload.php on line 151
Bilgisayarlı Muhasebe Eta 7 Ahmet Gökgöz Değişim yayınları
İndirimli Fiyat! Bilgisayarlı Muhasebe Eta 7 Daha Büyük Görüntüle

Bilgisayarlı Muhasebe Eta 7

Yeni

Günümüzde çok büyük bir alanda iş imkanı sunan muhasebe mesleğinin, teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayar ortamına aktarılması ile birlikte, muhasebe mesleğinde çalışan kişiler için bilgisayar ortamında muhasebe işlemlerini gerçekleştirmesi kaçınılmaz olmuştur. 

Daha Fazla Detaylar

This product is no longer in stock

Bu ürün için ödül puanı yoktur


9,07 TL

-30%

12,96 TL

Daha Fazla Bilgi

Günümüzde çok büyük bir alanda iş imkanı sunan muhasebe mesleğinin, teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayar ortamına aktarılması ile birlikte, muhasebe mesleğinde çalışan kişiler için bilgisayar ortamında muhasebe işlemlerini gerçekleştirmesi kaçınılmaz olmuştur. Bununla birlikte bilgisayar ortamında muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilebileceği programlar giderek yaygınlaşmakta ve muhasebe ile ilgilenenler için bu programları öğrenmek bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu kitabımızda ülkemizde en çok kullanılan ve en yeni program olan Eta-7’nin bütün kullanım alanları gösterilmektedir. Bu kitabımızda mümkün olduğu kadar açıklayıcı bir dil kullanılmış ve açıklamaların yanlış anlaşılmasını önlemek amacıyla her konu örneklerle anlatılmaya çalışılmıştır. Bilgisayarlı muhasebe ile daha önce tanışmamış olanlar için de bir başlangıç kitabı niteliğindeki bu kitabımız, muhasebe ile ilgilenen bütün okuyucularımız için değerli bir kaynaktır.

BİLGİSAYARLI MUHASEBE ETA7
 
AHMET GÖKGÖZ
 
Günümüzde çok büyük alanda iş imkânı sunulan ve popüler meslek muhasebe mesleğidir. İş dünyası muhasebe alanında iyi yetişmiş elemana ihtiyaç duymaktadır.
    
Hayatta teknolojik gelişmelerin doğal sonucu olarak her alanda gelişmeler meydana gelmektedir. Bu gelişmelere günümüzün en revaçta mesleği olan muhasebe mesleğinde de etkisinin göstermiştir. Bunun en bariz örneği ise muhasebe işlemlerinin bilgisayar üzerine gerçekleştirilmesi işidir. Bu İşlemleri gerçekleştirecek muhasebe paket programları yaygınlaşmaya başlamıştır. Yazılım şirketleri bu alanda birçok çalışma yapmışlardır.
 
İş dünyası muhasebe elemanı alacağı zaman bu programların bilinip bilinmediğini dikkate almaktadır. Bu nedenle günümüzde muhasebe mesleği yapmak isteyenlerin bu programları öğrenmeleri şart olmuştur.
 
Bu programları öğrenmek isteyenlere faydalı olma düşüncesi beni bu kitabı hazırlamaya yöneltti. Bu kitapta muhasebe programlarından biri olan ETA7 anlatılmaktadır. Bu kitaptaki her konu, soru cevaplı ve konunun sonunda örnek uygulamalar şeklinde tasarlanmıştır. Bir nevi programın kullanma kılavuzu tarzında hazırlanmıştır. Birçok kurumda vermiş olduğum bilgisayarlı muhasebe kurslarından edindiğim tecrübeler neticesinde öğrencilerin en iyi öğrenme tarzları da kitaba yansıtılmıştır.
 
Bu kitabı; Lisans, Meslek Yüksek Okulu ve Ticaret Meslek liseleri’nde muhasebe eğitimi alan öğrencilere, Halk Eğitim Merkezleri’nde Bilgisayarlı Muhasebe Kursu gören kursiyerlere, bütün bilgisayarlı muhasebe eğitimi veren kurum ve kuruluşlardaki öğrencilere ve muhasebe mesleğine ilgi duyanlara tavsiye ediyorum.
   

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu bulunmamakta.

Bir Yorum Yaz

Bilgisayarlı Muhasebe Eta 7

Bilgisayarlı Muhasebe Eta 7

Günümüzde çok büyük bir alanda iş imkanı sunan muhasebe mesleğinin, teknolojinin gelişmesiyle birlikte bilgisayar ortamına aktarılması ile birlikte, muhasebe mesleğinde çalışan kişiler için bilgisayar ortamında muhasebe işlemlerini gerçekleştirmesi kaçınılmaz olmuştur. 

Bir Yorum Yaz